// FAQ

Przeczytaj najczęściej
zadawane pytania

Jesteśmy w stanie zaprojektować każdą stronę. Ważne jest jednak, abyśmy wiedzieli, jakie Klient ma oczekiwania i jaką wizję swojej strony. Dlatego też w pierwszym krokiem klient wysyła nam formularz. Podane w nim odpowiedzi pozwalają nam ukierunkować cały projekt. Bazując na informacjach w nim zawartych wiem, jaka ma być kolorystyka strony, temat, typ menu itp.

Tak, na życzenie klientów projektowana strona www może posiadać panel CMS. Umożliwia on w prosty sposób zarządzanie treścią i aktualizowanie istotnych informacji na stronie tak często, jak to jest potrzebne. Obecnie większość naszych stron posiada system CMS w standardzie.

Oczywiście, specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu stron i sklepów na rynek niemiecki.

Cena rejestracji domeny i serwera są w liczone w koszta przez pierwszy rok, po roku odnowienie domeny oscyluje około 100zł/rok + utrzymanie serwera w zależności od dostawcy.

Tak. Dostarczenie tekstów leży w gestii Klienta. Jednakże przy projektowaniu stron niezbyt rozbudowanych istnieje możliwość dostarczenia tylko swojej oferty, ulotek itp. materiałów. Wówczas sensownie rozplanujumy ich umieszczenie na stronie.

Oczywiście, lecz często stare strony internetowe są wykonane w starych technologiach, które zostały zastąpione przez nowsze, szybsze, z większymi możliwościami. Bardzo często mamy do czynienia z sytuacją kiedy modyfikacja starej strony www jest po prostu droższa od utworzenia nowej. Wszystko zależy od danego przypadku z którym będziemy pracować.

Termin wykonania strony internetowej jest mocno uzależniony od jej specyfikacji.

Strony wizytówkowe, bądź firmowe najczęściej udaje nam się wykonać w ciągu 7 dni od zakupu danej oferty.

Na sklepy internetowe trzeba poczekać trochę dłużej - od 7 do 14 dni.

W obecnych czasach większość internautów korzysta z smartfonów, dlatego też od 2014 roku wszystkie strony robimy w technologii RWD (Responsive Web Design). RWD – technika projektowania stron by strona dostosowywała się do urządzeń typu smartfon, tablet.

Jest to jak najbardziej wskazane. Niemniej w sytuacji, gdy na stronie zdjęcia nie mają być liczone w dziesiątkach bądź setkach, to deklarujemy zawsze Klientowi pomoc w tym zakresie i jesteśmy gotowi dostarczyć odpowiednich do tematyki strony fotografii (bez praw autorskich) w internecie oraz tzw. bankach zdjęć.

SEO – Search Engine Optimization, czyli optymalizacja witryny internetowej pod kątem silnika wyszukiwarki internetowej.

Każda wykonana przeze nas witryna jest zgłaszana do wyszukiwarki Google.

// Dbamy o więcej niż tylko o dobre umjętności kodowania

Pozwól zbudować nam Twoją stronę!

// Wsparcie

Nasz zespół
jest dostępny zawsze do usług

01

Powierz wdrożenie pełnego cyklu oprogramowania naszym doświadczonym licencjatom, projektantom UI / UX, programistom.

01

Dla Partnerów

Dla Partnerów
02

Zaufaj nam w realizacji Twojego pomysłu i zdaj się na nasze doświadczenie.

02

Dla Klientów

Dla Klientów
03

Zrealizuj swój plan biznesowy i powiększ możliwość dotarcia do większej ilości klientów.

03

Dla Startup'ów

Dla Startup'ów