// o naszych usługach

Zapewniamy najlepsze
strony internetowe

Strona internetowa cena 1899 zł

Tworzymy strony internetowe w oparciu o autorskie projekty, które świetnie sprawdzają się w roli wirtualnej wizytówki firmy. Specjalizujemy się między innymi w witrynach projektowanych przy użyciu różnych języków programowania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta – jeśli marzysz o oryginalnej stronie internetowej, która wyróżni Ciebie na tle konkurencji, możesz liczyć na naszą pomoc. Stawiamy na najwyższą jakość zarówno pod kątem graficznym, jak i funkcjonalnym. Projektujemy strony internetowe proste w obsłudze, na których z łatwością można znaleźć niezbędne informacje. Zaprojektujemy witrynę w oparciu o oryginalny design, który stanie się jej znakiem rozpoznawczym. Priorytetem są dla nas preferencje klienta, ponieważ właśnie do nich dostosowujemy przygotowywany projekt. Stworzone przez nas strony internetowe działają z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu są komfortowe w obsłudze dla potencjalnego odbiorcy. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji interaktywnej w zakresie tworzenia stron internetowych.

webprodesign-pl-strony-internetowe
Co dokładnie otrzymam?
01
Profesjonalną stronę internetową

✔ Strona internetowa, która spełni wymagania techniczne obecnego rynku ale i satysfakcje klienta. Zoptymalizowana pod względem czasu wczytywania, wszystkich przeglądarek oraz wszystkich urządzeń mobilnych. Wykonana tak aby przynieść jak największe zyski.

02
Roczny hosting na naszych serwerach oraz domena wykupiona na 12 miesięcy (domena z końcówką .pl)

✔ Po konsultacji wykupujemy dla Państwa domenę, pod którą umieścimy Państwa stronę – zawsze wraz z klientem staramy się dobrać idealną domenę do zakresu działalności. W cenie mają Państwo również rok hostingu na naszych serwerach.

03
Każdego rodzaju dodatku urozmaicającego wygląd strony

✔ Nie ograniczamy naszych stron do kilku opcji dodatków. Chętnie dodamy wszelkiego rodzaju moduły: ✚ Pokazy slajdów, ✚ Galerie zdjęć, ✚ Interaktywne mapki Google, ✚ Favicon, ✚ Rozwijane menu, ✚ Profesjonalne statystyki, ✚ Formularz kontaktowy, ✚ Czat online, ✚ Nagrywanie ruchów osób odwiedzających stronę, ✚ Moduł szybkiego połączenia z telefonu, ✚ Animacje grafik / treści, ✚ newsletter i wiele więcej ! ✚ czat online ✚ tłumaczenie stron i wiele więcej. Dodatkowo instalujemy moduł automatycznych aktualizacji aby strona działa w pełni sprawnie bez Państwa udziału.

Utajone koszty w innych agencjach

Wiele agencji e-commerce oferuje platformy gotowe do zarządzania treścią (CMS), niestety nie są one aż tak rozbudowane, aby klient w późniejszym czasie mógł modyfikować dowolne elementy na stronie, mają ograniczone możliwości wyglądu i struktury strony oraz posiadają przede wszystkim abonament, który "właściciel" musi opłacać miesięcznie. Dlaczego słowo "właściciel" w cudzysłowie, w większości oferują one dostęp jako moderator strony, a nie jako administrator. Ma to na celu brak możliwości przetransferowania na prywatny serwer w celu ograniczenia kosztów. Takie firmy zastrzegają to sobie z góry, przy podpisywaniu umowy. Aby nie rozpisywać się zbyt dużo, opiszemy jedynie koszt wykonania projektu strony internetowej z systemem zarządzania treścią (CMS). Koszt założenia strony www w różnych częściach Polski jest bardzo zróżnicowany, podobnie jak w przypadku świadczenia innych usług. Najdrożej jest w dużych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź. Tam cena strony www oscyluje w okolicach 2-3 tys. zł. Wysokie koszty wykonania stron internetowych są również w mniejszych miastach, zlokalizowanych w bogatszych regionach Polski, takich jak Szczecin, Gdańsk, Gdynia i Bydgoszcz, gdzie ceny stron internetowych kształtują się na poziomie 2 tys. Nieco lepiej sytuacja wygląda na wschodzie, gdzie nawet w dużych miastach, takich jak Białystok, Rzeszów czy Lublin, koszt strony internetowej rzadko przekracza 2000 zł. Najkorzystniej cenowo sytuacja wygląda w mniejszych miastach, gdzie koszt wykonania strony www z systemem zarządzania treścią (CMS) kształtuje się w przedziale 1300 - 2000 zł. Nasza firma jest właśnie jedną z takich firm, ale to, że mieszkasz w Poznaniu, czy Radomiu nie oznacza, że nie możesz skorzystać z naszych usług. Wyspecjalizowaliśmy się we współpracy online z naszymi klientami.

// Proces i realizacja

Przebieg realizacji

 • Krok I - Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zgłoś się do nas za pomocą formularza, bądź poprzez jedną z oferowanych przez nas opcji. Natomiast jeżeli masz jakieś pytania możesz skontaktować się z nami za pomococą formularza.
 • Krok II - Gdy strona WWW zostanie już zakupiona, skonsultujemy się w celu omówienia szczegółów odnośnie preferowanego wyglądu witryny oraz niezbędnych do rozpoczęcia projektu informacji.
 • Krok III - Rozpoczynamy pracę nad projektem i umieszczamy go na naszej domenie testowej. jeżeli projekt spełnia Twoje oczekiwania akceptujesz go, a jeżeli nie wprowadzamy poprawki aż do pełnego zadowolenia Nie ograniczamy ilości podstron a poprawki wprowadzamy do pełnej satysfakcji klienta.
 • Krok IV - Zakończenie – po zaakceptowaniu projektu Twoja strona zaczyna istnieć w internecie – przesyłamy raport z przeprowadzonych prac, panel administratora oraz dostęp do strefy klienta. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.
// Oferta

Strona i sklep internetowy

Strona internetowa

1899

*bez ukrytych dopłat
 • Domena + hosting gratis
 • Certyfikat SSL
 • Indywidualny wygląd
 • Logo
 • Brak abonamentu
Kup teraz

Sklep internetowy

Wyceniamy indywidualnie

* po wysłaniu formularzu
 • Pozycjonowanie sklepu
 • Intuicyjny system
 • Logo
 • Certyfikat SSL
 • Nowoczesny sklep
Więcej